COMARCH SMART PARKING
ZAPARKUJ Z NAMI W PELPLINIE

Comarch jest partnerem technologicznym wdrożenia systemu inteligentnego parkowania w Pelplinie na Pomorzu. Projekt realizowany wspólnie z Energą to ułatwienie dla kierowców w znalezieniu wolnego miejsca parkingowego, dzięki aplikacji na urządzenia mobilne. W ramach projektu firma Comarch dostarczy kompleksowy system inteligentnego parkowania obejmujący m.in. analitykę i aplikację. Dzięki zastosowaniu algorytmów IVA (Intelligence Video Analytics) obraz z kamer zamontowanych na słupach oświetleniowych w pobliżu parkingów zostanie poddany analizie. System prześlę informację o ilości dostępnych miejsc postojowych do ogólnodostępnej, bezpłatnej aplikacji mobilnej.

Zapoznaj się z rozwiązaniem Comarch Smart Parking. Jako codzienni użytkownicy miejskiej przestrzeni parkingowej wiemy ile czasu może zająć poszukiwanie wolnego miejsca do zaparkowania u celu podróży. Dlaczego tego nie zmienić? Nie trać więcej czasu i korzystając z naszej aplikacji mobilnej sprawnie planuj codzienne przemieszczanie się na terenie miejskim.

1. Znajdź miejsce parkingowe
W naszej aplikacji znajdziesz informacje o dostępnych w Twojej okolicy miejscach parkingowych. Teraz w prosty sposób możesz również je zarezerwować.

2. Daj się poprowadzić. Twoje miejsce już czeka!
Dzięki nawigacji dotrzesz na swoje miejsce bez problemu. Możesz również okreslić miejsce idealnie dostosowane do Twoich wymagań.

3. Zaparkuj i ciesz się pięknym dniem
Gratulacje właśnie zyskujesz sporo wolnego czasu! Z Comarch Smart Parking parkowanie jest przyjemne.

Comarch Smart Parking to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala efektywnie zarządzać obszarami parkingów. Nasz system daje operatorom i zarządcom parkingów narzędzia, które usprawniają codzienną pracę.

Comarch Smart Parking to:
- Detekcja w czasie rzeczywistym wolnych miejsc parkingowych z wykorzystaniem Inteligentnych Analityk Wideo (IVA) lub sieci sensorów
- Obsługa parkingów outdoor, indoor, Park&Ride, miejskich lub prywatnych
- Identyfikacja pojazdów za pomocą kamer LPR (rozpoznawanie tablic rejestracyjnych) lub etykiet RFID
- Zarządzanie infrastrukturą parkingową taką jak: kamery, detektory, czytniki RFID, szlabany i inne wraz z podglądem ich aktualnego stanu
- Generowanie raportów operacyjnych i zarządczych, statystyk dotyczących obłożenia miejsc i parkingów
- Integracja danych z wielu systemów parkingowych w  jednym miejscu
- Zarządzanie taryfami
- Integracja z systemem poboru opłat
- Integracja z Kartą Miejską
- Zarządzanie rezerwacją miejsc parkingowych na określony czas
- Integracja z systemem Comarch Security Platform oferującym analityki wideo z obszaru bezpieczeństwa